Hrací automat Pimped

Online Automat Pimped s ganksterskými symboly se řadí mezi moderní výherní automaty. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online herně Tipsportu. Slot Pimped to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 1 až do 100 Kč nabízí až 10 výherních linií. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Scatter5 Free spinů.

Online Automat Pimped a jeho údaje

Pimped
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 91,51% – 91,52%

Podívejte se na online slot Pimped

Otestujte si online automat Pimped

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání a hra na slotu Pimped

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 10 výherních variant. Autospin jako klasická funkce vám i u výherního automatu Pimped umožní využít rozpětí sázek od 1 až do 100 Kč na otočku. Hraní na výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Wild a Scatter.

Vývoj tohoto výherního automatu byl proveden společností Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Pimped online výherní automat, kde si zahrát


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Náš názor na online slot Pimped

Hrací automat Pimped

Zkuste si automat Pimped. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u online sázkové kanceláře Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.8