Hrací automat Rise of Dead

Výherní automat Rise of Dead se funkčností řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je Egypt. Tento online slot na vás čeká v online casinu Tipsport. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Výhra vám spustí Bonusové kolo. Výherní Automat Rise Of Dead má tři hrací řady a pět válců na kterých je 20 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 0,2 a maximum je 100 Kč. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit tři symboly Scatter, získáváte 10 otočení zdarma.

Údaje online slotu Rise of Dead

Rise of Dead
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,2 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,53%

Online Automat Rise of Dead – podívejte se na něj

Rise of Dead výherní automat na zkoušku

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání výherního automatu Rise of Dead

Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online automatu Rise of Dead umožní nastavit rozpětí sázky 0,2 až 100 Kč na otočku. Výhry na online výherním automatu Rise of Dead vám mohou přinést také bonusové smyboly Wild a Scatter. Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 20 výherních možností.

Tento online slot je produktem společnosti Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si zahrát automat Rise of Dead


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Výherní Automat Rise of Dead a naše hodnocení

Hrací automat Rise of Dead

Moderní výherní automaty reprezentuje výherní slot Rise of Dead, který vás pobaví v tématu se symboly Egypta. Výherních možností na online výherním automatu Rise of Dead je celkem 20 a to na pěti válcích a třech herních řadách.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.3