Hrací automat Space Race

Hlavním motivem výherního automatu Space Race je vesmír, jde o klasický online automat. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v online casinu Tipsport. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 20 výherních linií. Minimální sázka je 0,2 Kč a maximum je 20 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Skvělý symbol Warning, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 10 otočení zdarma.

Space Race – informace o výherním automatu

Space Race
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,2
Maximální sázka: 20
Maximální výhra: 213150
Výhernost: 94,23%

Obrázky ze hry z online slotu Space Race

Space Race online výherní automat k vyzkoušení

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání a hra na slotu Space Race

Výherních možností na online automatu Space Race je celkem 20 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online slotu Space Race umožní nastavit rozpětí sázky 0,2 až 20 Kč na otočku. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Space Race můžete také díky symbolům Wild a Scatter.

Providerem tohoto výherního automatu je firma Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde je možné si zahrát slot Space Race


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Náš názor na online výherní automat Space Race

Hrací automat Space Race

Space Race online výherní automat k vyzkoušení. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online herně Tipsportu.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.8