Hrací automat Star Joker

Star Joker se vzhledem řadí mezi klasické výherní automaty, jeho hlavním tématem je ovoce. Pobavte se hraním tohoto automatu v online casinu Tipsport. Hrací Automat Star Joker to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 0,1 až do 100 Kč nabízí až 10 výherních linií. V získání výhry vám může pomoci symbol Hvězda, který nahrazuje všechny symboly. Když se symbol Joker objeví na herním poli alespoň 3x, spouští Free spiny, kde získáte 10 volných zatočení zdarma.

Parametry online výherního automatu Star Joker

Star Joker
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,25%

Podívejte se na online automat Star Joker

Zkuste si zahrát na výherním automatu Star Joker

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání a hra na automatu Star Joker

Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 10 výherních možností. Klasický výherní automat Star Joker nabízí sázku až 100 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Překvapivé výhry mohou na slotu Star Joker přinést také symboly Wild a Free-Spin.

Výrobcem je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si zahrát na online slotu Star Joker


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Známkujeme výherní automat Star Joker

Hrací automat Star Joker

Vyzkoušet si slot Star Joker. Pobavte se hraním tohoto automatu v online casinu Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2