Hrací automat Viking Runecraft

Výherní automat Viking Runecraft se funkčností řadí mezi moderní online sloty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou vikingové. Tento automat má v nabídce online casino Tipsport. Sedm válců sedm hracích řad, to je to co nabídne výherní automat Viking Runecraft. Za sázku v rozpětí od 0,1 až do 100 Kč nabídne až mnoho shlukových výherních linií. Každou výhrou se spouští Bonusové kolo.

Jaké jsou parametry online výherního automatu Viking Runecraft

Viking Runecraft
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 7
Počet herních řad: 7
Minimální sázka: 0,1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,71%

Koukněte se na online slot Viking Runecraft

Otestujte si výherní automat Viking Runecraft

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání online výherního automatu Viking Runecraft

Mnoho Shlukových výherních linií na sedmi válcích a sedmi herních řadách, to je to co nabízí online automat Viking Runecraft. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online výherního automatu Viking Runecraft umožní nastavit rozpětí sázky 0,1 až 100 Kč na otočku.

Výrobcem je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Ve Kterém Casinu si zahrát na slotu Viking Runecraft


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Náš názor na výherní automat Viking Runecraft

Hrací automat Viking Runecraft

Viking Runecraft online slot k vyzkoušení. Tento online slot na vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.0