Hrací online slot Big Win Cat

Online výherní automat Big Win Cat se řadí mezi klasické výherní automaty se symboly Číny. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v online casinu Tipsport. Tři válce a tři hrací řady, to je to co nabídne výherní automat Big Win Cat. Za sázku v rozpětí od 0,05 až do 500 Kč nabídne až 5 výherních linií. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly.

Souhrn parametrů online automatu Big Win Cat

Big Win Cat
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,05
Maximální sázka: 500
Maximální výhra: 400000
Výhernost: 96,15%

Screeny z online výherního automatu Big Win Cat

Výherní Automat Big Win Cat na zkoušku

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak se hraje automat Big Win Cat?

Výherních možností na online výherním automatu Big Win Cat je celkem 5 a to na třech válcích a třech herních řadách. Autospin jako klasická funkce vám i u online automatu Big Win Cat umožní využít rozpětí sázek od 0,05 až do 500 Kč na otočku. Hraní na online výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusové možnosti Wild.

Vývoj tohoto online slotu byl proveden společností Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zahrát online automat Big Win Cat


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Online Automat Big Win Cat a naše hodnocení

Hrací online slot Big Win Cat

Vyzkoušet si slot Big Win Cat. Tento online slot na vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.7