Hrací online slot Golden Legend

Online Výherní Automat se symboly Číny, to je moderní výherní automat Golden Legend. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u online sázkové kanceláře Tipsport. Pět válců čtyři hrací řady, to je to co nabídne slot Golden Legend. Za sázku v rozpětí od 1 až do 125 Kč nabídne až 50 výherních linií. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 3x, vyhráváte 4x vaší sázku a k tomu 10 otoček zdarma.

Souhrn informací o online slotu Golden Legend

Golden Legend
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 125
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,50%

Výherní Automat Golden Legend – prohlédněte si jej

Otestujte si online výherní automat Golden Legend

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak se hraje slot Golden Legend?

Čtyři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 50 výherních variant. Samozřejmě na online slotu Golden Legend můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 1 až 125 Kč na jednu otáčku. Nečekanou výhru mohou na automatu Golden Legend umožnit také symboly Wild a Scatter.

Tento výherní automat byl vytvořen společností Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde je možné si zahrát slot Golden Legend


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Naše hodnocení automatu Golden Legend

Hrací online slot Golden Legend

Zkuste si zahrát na online výherním automatu Golden Legend. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami sázková kancelář Tipsportu.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1