Hrací online slot Inferno Joker

Online výherní automat Inferno Joker se funkčností řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je ovoce. Pobavte se hraním tohoto automatu v casinu Tipsport. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 1 Kč a maximum je 200 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 5 výherních linií. Vyšší výhru můžete ještě získat díky otočení zdarma, které následuje po každé výhře. Po každé výhře se spouští Bonusové kolo. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol.

Parametry výherního automatu Inferno Joker

Inferno Joker
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 200
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,38%

Koukněte se na online slot Inferno Joker

Vyzkoušejte si automat Inferno Joker

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hra a ovládání online výherního automatu Inferno Joker

Na online slotu Inferno Joker je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 5 výherních kombinací. Samozřejmě na výherním automatu Inferno Joker můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 1 až 200 Kč na jednu otáčku. Zábava při hraní online výhernímho automatu Inferno Joker je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild.

Pod tvorbou tohoto online výherního automatu se podepsala firma Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Online Automat Inferno Joker, kde si zahrát


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak my hodnotíme automat Inferno Joker

Hrací online slot Inferno Joker

Inferno Joker Online výherní automat Inferno Joker se funkčností řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je ovoce. Pobavte se h

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.9