Hrací online slot Iron Girl

Online slot Iron Girl s symboly fantasy se řadí mezi moderní online automaty. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online casinu Tipsportu. Hrací Automat Iron Girl to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 1 až do 400 Kč nabízí až 20 výherních linií. Za každou výhrou následuje ještě Speciální hra. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol.

Online Slot Iron Girl a jeho parametry

Iron Girl
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 400
Maximální výhra: 428000
Výhernost: 96,70%

Koukněte se jak vypadá online výherní automat Iron Girl

Zkuste si automat Iron Girl

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hra a ovládání online slotu Iron Girl

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 20 výherních variant. Moderní výherní automat Iron Girl nabízí sázku až 400 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. K velmi vysoké výhře se na automatu Iron Girl můžete dopracovat také díky symbolu Wild.

Vývoj tohoto online výherního automatu byl proveden společností Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zahrát online automat Iron Girl


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Online Výherní Automat Iron Girl a naše hodnocení

Hrací online slot Iron Girl

Online Automat Iron Girl na zkoušku. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online casino Tipsportu.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2