Hrací online slot Merry Xmas

Online Automat Merry Xmas s vánočními symboly se řadí mezi moderní výherní automaty. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online sázková kancelář Tipsportu. Automat Merry Xmas to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 1 až do 187,5 Kč nabízí až 15 výherních linií. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol a dokonce se takto dosažená výhra násobí. Pokud zastavíte v herním poli 3x symbol Bonus, vyhrajete až 150x hodnotu vašeho vkladu.

Merry Xmas – souhrn údajů o online výherním automatu

Merry Xmas
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 187,5
Maximální výhra: 329287,5
Výhernost: 95,78%

Obrázky ze hry z online výherního automatu Merry Xmas

Merry Xmas online automat k vyzkoušení

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak se hraje slot Merry Xmas?

Až 15 výherních možností nabízí online výherní automat Merry Xmas na pěti válcích a třech herních řadách. Merry Xmas, což je moderní online slot s možností sázky až do výše 187,5 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Nečekanou výhru mohou na automatu Merry Xmas umožnit také symboly Bonus a Wild.

Výrobcem je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde, u které sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Merry Xmas


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Naše známka pro výherní automat Merry Xmas

Hrací online slot Merry Xmas

Merry Xmas online automat k vyzkoušení. Pobavte se hraním tohoto automatu v online herně Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.3