Hrací online slot Mission Cash

Hlavním motivem výherního automatu Mission Cash jsou gangsteři, jde o moderní online automat. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online casinu Tipsportu. Výherní automat Mission Cash nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 20 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 0,2 Kč a maximálně až 100 Kč. Výhra vám spustí Bonusové kolo. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Sledujte symbol Free Spins objeví-li se v herním poli alespoň 1x, zapnou se Free spiny, které vám umožní 8 zatočení zdarma.

Mission Cash – informace o online automatu

Mission Cash
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,2
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,65%

Koukněte se na online automat Mission Cash

Zkuste si automat Mission Cash

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak se hraje automat Mission Cash?

Mission Cash slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 20 výherních možností. Autospin jako klasická funkce vám i u online slotu Mission Cash umožní využít rozpětí sázek od 0,2 až do 100 Kč na otočku. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Mission Cash můžete také díky symbolům Wild a Free-Spin.

Tento online slot byl vytvořen společností Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Online Slot Mission Cash, kde si zahrát


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak my hodnotíme automat Mission Cash

Hrací online slot Mission Cash

Vyzkoušejte si automat Mission Cash. Pobavte se hraním tohoto automatu v online casinu Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2