Hrací online slot Raging Rex

Moderní online výherní automat Raging Rex jehož hlavním motivem jsou dinosauři. Tento automat má v nabídce sázková kancelář Tipsport. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 0,2 Kč a maximum je 100 Kč. Hrací pole má čtyři řady a šest válců. Jejich kombinace nabízí až 4096 výherních linií. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 3x, vyhráváte 8 otoček zdarma.

Souhrn parametrů online automatu Raging Rex

Raging Rex
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 6
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 0,2
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,34%

Několik obrázků ze hry online slotu Raging Rex

Otestujte si výherní automat Raging Rex

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání a hra na slotu Raging Rex

Raging Rex slot má šest válců a čtyři hrací řady, které nabízejí 4096 výherních možností. Na moderním online slotu Raging Rex si můžete spustit auto-spin a vsadit od 0,2 Kč až do 100 Kč na jednu otočku. Z vysoké výhry se na automatu Raging Rex můžete radovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Výrobcem je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zatočit na online automatu Raging Rex


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Naše hodnocení automatu Raging Rex

Hrací online slot Raging Rex

Online Slot Raging Rex na zkoušku. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v online casinu Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1