Hrací online slot Rise of Merlin

Online Slot se symboly draků, to je moderní online automat Rise of Merlin. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online sázková kancelář Tipsportu. 10 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 100 Kč. Za každou výhrou následuje ještě Speciální hra. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol.

Rise of Merlin – informace o online automatu

Rise of Merlin
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,58%

Podívejte se na výherní automat Rise of Merlin

Zkuste si zahrát na výherním automatu Rise of Merlin

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání a hra na automatu Rise of Merlin

10 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online výherní automat Rise of Merlin. Rise of Merlin je moderním online slotem s možností sázky až do výše 100 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Překvapivé výhry může na slotu Rise of Merlin přinést také symbol Wild.

Výrobcem je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Rise of Merlin online výherní automat, kde si zahrát


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Naše hodnocení automatu Rise of Merlin

Hrací online slot Rise of Merlin

Otestujte si online výherní automat Rise of Merlin. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online sázková kancelář Tipsportu.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1