Hrací online slot Royal Masquerade

Moderní online výherní automat Royal Masquerade jehož hlavním motivem jsou karneval. Pobavte se hraním tohoto automatu v online casinu Tipsport. 10 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 50 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Za tři symboly Scatter v herním poli vyhrajete 5 volných otoček.

Jaké jsou parametry online slotu Royal Masquerade

Royal Masquerade
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 50
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 91,51% – 91,52%

Několik obrázků ze hry online automatu Royal Masquerade

Výherní Automat Royal Masquerade k otestování

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání a hra na slotu Royal Masquerade

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online výherním automatu Royal Masquerade poskytnou až 10 výherních variant. Jako každý moderní online automat i Royal Masquerade umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 1 Kč a 50 Kč. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Royal Masquerade můžete také díky symbolům Wild a Scatter.

Výherní Automat Royal Masquerade vytvořila společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Ve Kterém Casinu si zahrát na slotu Royal Masquerade


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Naše známka pro online výherní automat Royal Masquerade

Hrací online slot Royal Masquerade

Vyzkoušejte si automat Royal Masquerade. Tento automat má v nabídce sázková kancelář Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2