Hrací online slot Sea Hunter

Hlavním motivem online výherního automatu Sea Hunter je mořský svět, jde o klasický online slot. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Tipsportu. Hrací automat Sea Hunter nabídne tři válce a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 5 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 0,05 Kč a maximálně až 500 Kč. Z každou výhrou čeká ještě Bonusové kolo. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol.

Souhrn parametrů online výherního automatu Sea Hunter

Sea Hunter
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,05
Maximální sázka: 500
Maximální výhra: 460000
Výhernost: 96,64%

Online Automat Sea Hunter – podívejte se na něj

Online Automat Sea Hunter na zkoušku

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak se hraje automat Sea Hunter?

Na online automatu Sea Hunter jsou tři válce a tři herní řady, které nabízejí až 5 výherních kombinací. Sea Hunter je klasickým online slotem s možností sázky až do výše 500 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Z vysoké výhry se na automatu Sea Hunter můžete radovat také díky symbolu Wild.

Výrobcem je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde, u které sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Sea Hunter


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Naše známka pro online výherní automat Sea Hunter

Hrací online slot Sea Hunter

Online Automat Sea Hunter k otestování. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v casinu Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.0