Hrací online slot Wild North

Online Automat Wild North se řadí mezi klasické online sloty se zimními symboly. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu Tipsport. Pět válců čtyři hrací řady, to je to co nabídne automat Wild North. Za sázku v rozpětí od 0,2 až do 200 Kč nabídne až 40 výherních linií. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Když se vám na herním poli zastaví 3x symbol Polární záře, získáváte 3 Free spiny.

Souhrn parametrů online slotu Wild North

Wild North
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 0,2
Maximální sázka: 200
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,55%

Prohlédněte si online slot Wild North

Online Výherní Automat Wild North na zkoušku

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak se hraje automat Wild North?

Pět válců v kombinaci se čtyřmi řadami poskytnou až 40 výherních možností. Autospin jako klasická funkce vám i u online slotu Wild North umožní využít rozpětí sázek od 0,2 až do 200 Kč na otočku. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Wild North můžete také díky symbolům Wild a Scatter.

Tento výherní automat byl vytvořen společností Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si zahrát automat Wild North


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Naše hodnocení automatu Wild North

Hrací online slot Wild North

Zkuste si zahrát na online slotu Wild North. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v herně Tipsportu.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2