Online automat Golden Colts

Hlavním motivem online výherního automatu Golden Colts jsou gangsteři, jde o moderní online automat. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v casinu Tipsport. Automat Golden Colts nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 40 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 1 Kč a maximálně až 200 Kč. Po výhře se můžete pustit do Speciální hry. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Symbol Scatter 3x v hracím poli znamená až 2500-mi násobek výše vaší sázky.

Online Výherní Automat Golden Colts a jeho parametry

Golden Colts
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 200
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,55%

Galerie online výherního automatu Golden Colts

Golden Colts výherní automat na zkoušku

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak se hraje automat Golden Colts?

Až 40 výherních možností nabízí výherní automat Golden Colts na pěti válcích a třech herních řadách. Golden Colts je moderním online automatem s možností sázky až do výše 200 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Z vysoké výhry se na automatu Golden Colts můžete radovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Vývoj tohoto online slotu byl proveden společností Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Golden Colts výherní automat, kde si zahrát


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se nám líbil slot Golden Colts

Online automat Golden Colts

Zkuste si zahrát na online výherním automatu Golden Colts. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v casinu Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.0