Online automat Legacy of Egypt

Online výherní automat Legacy of Egypt se funkčností řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je Egypt. Tento online slot na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport. Automat Legacy of Egypt to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 0,3 až do 90 Kč nabízí až 30 výherních linií. Každá výhra navíc spouští Speciální hru. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit tři symboly Scatter, získáváte 10 otočení zdarma.

Legacy of Egypt – informace o online automatu

Legacy of Egypt
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,3
Maximální sázka: 90
Maximální výhra: 450000
Výhernost: 96,50%

Online Výherní Automat Legacy of Egypt – podívejte se na něj

Zkuste si automat Legacy of Egypt

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání a hra na automatu Legacy of Egypt

Výherních možností na výherním automatu Legacy of Egypt je celkem 30 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Jako každý moderní výherní automat i Legacy of Egypt umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 0,3 Kč a 90 Kč. K velmi vysoké výhře se na automatu Legacy of Egypt můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Online Výherní Automat Legacy of Egypt vytvořila společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Online Výherní Automat Legacy of Egypt, kde si zahrát


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Co my říkáme na online slot Legacy of Egypt

Online automat Legacy of Egypt

Vyzkoušet si slot Legacy of Egypt. Pobavte se hraním tohoto automatu v online casinu Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2