Online automat Leprechaun goes Egypt

Výherní automat Leprechaun goes Egypt se symboly Egypta se řadí mezi klasický online výherní automaty. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online casinu Tipsportu. 20 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 50 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol a dokonce se takto dosažená výhra násobí. Pokud zastavíte v herním poli 3x symbol Bonus, vyhrajete až 500x hodnotu vašeho vkladu. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Scatter, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 3x, vyhráváte 10 otoček zdarma.

Online Slot Leprechaun goes Egypt a jeho parametry

Leprechaun goes Egypt
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 50
Maximální výhra: 328440
Výhernost: 96,75%

Galerie online slotu Leprechaun goes Egypt

Online Slot Leprechaun goes Egypt na zkoušku

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak na online automat Leprechaun goes Egypt?

20 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online slot Leprechaun goes Egypt. Leprechaun goes Egypt je klasickým online automatem s možností sázky až do výše 50 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Nečekanou výhru mohou na automatu Leprechaun goes Egypt umožnit také symboly Bonus, Wild a Scatter.

Tento online výherní automat je produktem společnosti Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si zahrát na online slotu Leprechaun goes Egypt


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak my hodnotíme automat Leprechaun goes Egypt

Online automat Leprechaun goes Egypt

Leprechaun goes Egypt online slot na zkoušku. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1