Online automat Multifruit 81

Online Automat s ovocnými symboly, to je klasický online výherní automat Multifruit 81. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online casinu Tipsportu. Online Automat Multifruit 81 má čtyři válce a tři hrací řady na kterých nabízí 81 výherních linií. Minimální sázka je 0,1 a maximum je 300 Kč. Po každé výhře se spouští Bonusové kolo. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol.

Souhrn informací o online slotu Multifruit 81

Multifruit 81
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 4
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,1
Maximální sázka: 300
Maximální výhra: 378000
Výhernost: 96,55%

Výherní Automat Multifruit 81 – prohlédněte si jej

Zkuste si zahrát na online automatu Multifruit 81

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak na výherní automat Multifruit 81?

Na online slotu Multifruit 81 jsou čtyři válce a tři herní řady, které nabízejí až 81 výherních kombinací. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online automatu Multifruit 81 umožní nastavit rozpětí sázky 0,1 až 300 Kč na otočku. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Multifruit 81 také díky symbolu Wild.

Play’n GO je výrobcem tohoto online automatu

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

V jakém casinu je možné si zahrát Multifruit 81


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Naše známka pro online výherní automat Multifruit 81

Online automat Multifruit 81

Multifruit 81 online automat k vyzkoušení. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online casinu Tipsportu.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.0