Online automat Pearls of India

Výherní automat Pearls of India se řadí mezi moderní online výherní automaty s antickými symboly. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online herně Tipsportu. 20 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 50 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Symbol Bonus, pokud jej zastavíte v herním poli alespoň 25x, vám přinese výhru ve výši až 250x násobku vaší vsazené částky. Zastavíte-li v herním tři symboly Scatter, vyhrajete 10 otočení zdarma.

Souhrn parametrů online slotu Pearls of India

Pearls of India
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 50
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,87%

Online Automat Pearls of India – prohlédněte si jej

Otestujte si výherní automat Pearls of India

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hra a ovládání online výherního automatu Pearls of India

Výherních možností na online výherním automatu Pearls of India je celkem 20 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Samozřejmě na výherním automatu Pearls of India můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 1 až 50 Kč na jednu otáčku. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Pearls of India také díky symbolům Bonus, Wild a Scatter.

Tento online výherní automat byl vytvořen společností Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zahrát online automat Pearls of India


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Známkujeme online výherní automat Pearls of India

Online automat Pearls of India

Pearls of India online slot k vyzkoušení. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online herně Tipsportu.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2