Online automat Riches of Ra

Online výherní automat Riches of Ra se řadí mezi moderní výherní automaty se symboly Egypta. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Tipsport. Online výherní automat Riches of Ra má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 15 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 37,5 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Tři symboly Bonus znamenají výhru až 150-ti násobku vaší vsazené částky. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit šest symbolů WILD, získáváte 15 otočení zdarma.

Souhrn informací o online slotu Riches of Ra

Riches of Ra
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 37,5
Maximální výhra: 301200
Výhernost: 94,01%

Online Slot Riches of Ra – prohlédněte si jej

Vyzkoušet si slot Riches of Ra

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak se hraje automat Riches of Ra?

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online automatu Riches of Ra poskytnou až 15 výherních variant. Na moderním výherním automatu Riches of Ra si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 37,5 Kč na jednu otočku. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Riches of Ra také díky symbolům Bonus, Wild a Scatter.

Providerem tohoto online automatu je firma Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zahrát online automat Riches of Ra


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hodnotíme výherní automat Riches of Ra

Online automat Riches of Ra

Online Automat Riches of Ra k otestování. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online casinu Tipsportu.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.0