Online automat Street Magic

Street Magic je online výherní automat s karetními symboly, jde tématem o klasický online automat. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu Tipsport. Tento slot s pěti válci a čtyřmi hracími řadami nabídne 20 výherních linií. Minimální sázka je 0,2 Kč a maximum je 100 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Kouzelník12 Free spinů.

Výherní Automat Street Magic a jeho údaje

Street Magic
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 0,2
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,48%

Obrázky ze hry z výherního automatu Street Magic

Vyzkoušejte si automat Street Magic

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání a hra na automatu Street Magic

Čtyři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online slotu Street Magic poskytnou až 20 výherních variant. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online automatu Street Magic umožní nastavit rozpětí sázky 0,2 až 100 Kč na otočku. Překvapivé výhry mohou na slotu Street Magic přinést také symboly Wild a Scatter.

Výrobcem je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Online Automat Street Magic, kde si zahrát


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Naše známka pro online slot Street Magic

Online automat Street Magic

Street Magic online automat na zkoušku. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1