Online automat Troll Hunters

Klasické online sloty reprezentuje výherní slot Troll Hunters, který vás pobaví v tématu s vikingskými symboly. Tento online slot na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport. Výherní Automat Troll Hunters má pět hracích řad a pět válců na kterých je mnoho shlukových výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 40 Kč. Z každou výhrou čeká ještě Bonusové kolo. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Když v herním poli zastavíte pět symbolů Bonus, vyhráváte 20 free-spinů.

Údaje online výherního automatu Troll Hunters

Troll Hunters
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 5
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 40
Maximální výhra: 411561
Výhernost: 96,69%

Prohlédněte si online slot Troll Hunters

Otestujte si výherní automat Troll Hunters

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání výherního automatu Troll Hunters

Troll Hunters slot má pět válců a pět hracích řad, které nabízejí mnoho shlukových výherních možností. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u výherního automatu Troll Hunters umožní nastavit rozpětí sázky 1 až 40 Kč na otočku. Z vysoké výhry se na automatu Troll Hunters můžete radovat také díky symbolům Bonus a Wild.

Tento výherní automat byl vytvořen společností Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si zahrát na online slotu Troll Hunters


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak my hodnotíme automat Troll Hunters

Online automat Troll Hunters

Vyzkoušet si slot Troll Hunters. Pobavte se hraním tohoto automatu v online herně Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1