Online hrací automat Enchanted Crystals

Enchanted Crystals se vzhledem řadí mezi moderní online výherní automaty, jeho hlavním tématem jsou pohádky. Tento automat má v nabídce sázková kancelář Tipsport. Slot Enchanted Crystals to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 0,1 až do 7 Kč nabízí až 243 výherních linií. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Pokud zastavíte v herním poli 3x symbol Bonus, vyhrajete až 500x hodnotu vašeho vkladu. Za tři symboly Scatter v herním poli vyhrajete 5 volných otoček.

Údaje online výherního automatu Enchanted Crystals

Enchanted Crystals
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,1
Maximální sázka: 7
Maximální výhra: 478156
Výhernost: 96,72%

Výherní Automat Enchanted Crystals – podívejte se na něj

Vyzkoušet si slot Enchanted Crystals

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hra a ovládání online výherního automatu Enchanted Crystals

Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 243 výherních možností. Moderní online automat Enchanted Crystals nabízí sázku až 7 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Překvapivé výhry mohou na slotu Enchanted Crystals přinést také symboly Bonus, Wild a Scatter.

Tento online slot je produktem společnosti Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zahrát online automat Enchanted Crystals


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak my hodnotíme automat Enchanted Crystals

Online hrací automat Enchanted Crystals

Tipsport, pohádky, moderní sloty, 5 válců, 3 řady, 243 výherních linií, Wild, Play’n GO, Bonus, Scatter

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.0