Online hrací automat Golden Caravan

Golden Caravan se vzhledem řadí mezi moderní online výherní automaty, jeho hlavním tématem je Egypt. Pobavte se hraním tohoto automatu v online herně Tipsport. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 10 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 100 Kč. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Tři symboly Velbloud spustí deset volných zatočení.

Informace o online výherním automatu Golden Caravan

Golden Caravan
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,19%

Galerie online výherního automatu Golden Caravan

Golden Caravan online slot k vyzkoušení

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hraní výherního automatu Golden Caravan

Výherních možností na online slotu Golden Caravan je celkem 10 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Na moderním online slotu Golden Caravan si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 100 Kč na jednu otočku. Překvapivé výhry mohou na slotu Golden Caravan přinést také symboly Bonus a Wild.

Play’n GO je výrobcem tohoto online slotu

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Online Automat Golden Caravan, kde si zahrát


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se nám líbil slot Golden Caravan

Online hrací automat Golden Caravan

Online Slot Golden Caravan na zkoušku. Tento automat má v nabídce sázková kancelář Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1