Online hrací automat Irish Gold

Irish Gold se vzhledem řadí mezi klasické online automaty, jeho hlavním tématem je Irsko. Tento automat má v nabídce online casino Tipsport. Tři válce a tři hrací řady, to je to co nabídne výherní automat Irish Gold. Za sázku v rozpětí od 1 až do 250 Kč nabídne až 5 výherních linií. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí. Skvělý symbol Scatter, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 1x, získáváte 2x výši vaší sázky.

Parametry online výherního automatu Irish Gold

Irish Gold
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 250
Maximální výhra: 262500
Výhernost: 95,00% – 95,42%

Prohlédněte si online automat Irish Gold

Vyzkoušejte si automat Irish Gold

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Irish Gold, jak ovládat?

Irish Gold slot má tři válce a tři hrací řady, které nabízejí 5 výherních možností. Irish Gold, což je klasický online slot s možností sázky až do výše 250 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Výhry na výherním automatu Irish Gold vám mohou přinést také bonusové smyboly Wild a Scatter.

Providerem tohoto výherního automatu je firma Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zatočit na online výherním automatu Irish Gold


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hodnotíme online automat Irish Gold

Online hrací automat Irish Gold

Vyzkoušet si slot Irish Gold. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.9