Online hrací automat Jade Magician

Online Výherní Automat s symboly fantasy, to je moderní online výherní automat Jade Magician. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online sázková kancelář Tipsportu. Online slot Jade Magician má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 15 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 150 Kč. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Tři symboly WILD spustí pět volných zatočení.

Souhrn informací o výherním automatu Jade Magician

Jade Magician
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 150
Maximální výhra: 450000
Výhernost: 96,52%

Online Automat Jade Magician – podívejte se na něj

Výherní Automat Jade Magician na zkoušku

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hraní výherního automatu Jade Magician

15 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online výherní automat Jade Magician. Jade Magician je moderním online výherním automatem s možností sázky až do výše 150 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Z vysoké výhry se na automatu Jade Magician můžete radovat také díky symbolům Bonus a Wild.

Výrobcem je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Online Slot Jade Magician, kde si zahrát


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hodnotíme online výherní automat Jade Magician

Online hrací automat Jade Magician

Vyzkoušejte si automat Jade Magician. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online casinu Tipsportu.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.0