Online hrací automat Super Flip

Online Automat Super Flip se funkčností řadí mezi moderní online výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je ovoce. Pobavte se hraním tohoto automatu v casinu Tipsport. Slot Super Flip to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 1 až do 100 Kč nabízí až 20 výherních linií. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit tři symboly Scatter, získáváte 15 otočení zdarma.

Souhrn informací o výherním automatu Super Flip

Super Flip
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,53%

Koukněte se jak vypadá výherní automat Super Flip

Online Slot Super Flip na zkoušku

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Super Flip, jak ovládat?

Výherních možností na výherním automatu Super Flip je celkem 20 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Na moderním online slotu Super Flip si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 100 Kč na jednu otočku. Hraní na online slotu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Wild a Scatter.

Online Slot Super Flip pochází z dílny firmy Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si zahrát na online slotu Super Flip


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hodnocení online slotu Super Flip

Online hrací automat Super Flip

Online Výherní Automat Super Flip k otestování. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online herně Tipsportu.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2