Online hrací automat Sweet Alchemy

Hlavním motivem online výherního automatu Sweet Alchemy jsou pohádky, jde o moderní online slot. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami sázková kancelář Tipsportu. Výherní automat Sweet Alchemy nabídne pět válců a na nich pět řad které dohromady poskytnou až mnoho shlukových výherních linií. Minimálně je možné vsadit 0,1 Kč a maximálně až 150 Kč. Za každou výhrou následuje ještě Speciální hra.

Souhrn parametrů online automatu Sweet Alchemy

Sweet Alchemy
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 5
Minimální sázka: 0,1
Maximální sázka: 150
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,52%

Prohlédněte si výherní automat Sweet Alchemy

Online Automat Sweet Alchemy k otestování

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání online výherního automatu Sweet Alchemy

Pět hracích řad v kombinaci s pěti válci na výherním automatu Sweet Alchemy poskytnou až mnoho shlukových výherních variant. Na moderním online automatu Sweet Alchemy můžete spustit auto-spin a vsadit od 0,1 Kč až do výše 150 Kč na jedno otočení.

Vývoj tohoto online výherního automatu byl proveden společností Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si zahrát na online slotu Sweet Alchemy


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hodnocení online slotu Sweet Alchemy

Online hrací automat Sweet Alchemy

Sweet Alchemy online slot na zkoušku. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online herně Tipsportu.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1