Online hrací automat Wizard of Gems

Hlavním motivem online slotu Wizard of Gems jsou diamanty, jde o moderní online slot. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport. Slot Wizard Of Gems má tři hrací řady a pět válců na kterých je 20 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 2 a maximum je 50 Kč. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Za tři symboly Scatter v herním poli vyhrajete 10 volných otoček.

Jaké jsou parametry výherního automatu Wizard of Gems

Wizard of Gems
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2
Maximální sázka: 50
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,66%

Online Slot Wizard of Gems – podívejte se na něj

Otestujte si online automat Wizard of Gems

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hra a ovládání online automatu Wizard of Gems

Na výherním automatu Wizard of Gems je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 20 výherních kombinací. Wizard of Gems, což je moderní online slot s možností sázky až do výše 50 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Z vysoké výhry se na automatu Wizard of Gems můžete radovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Tvůrcem tohoto výherního automatu je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si zahrát na online slotu Wizard of Gems


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Náš názor na online automat Wizard of Gems

Online hrací automat Wizard of Gems

Wizard of Gems online slot na zkoušku. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2