Online slot Easter Eggs

Online slot Easter Eggs se funkčností řadí mezi moderní online sloty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou Velikonoce. Pobavte se hraním tohoto automatu v online herně Tipsport. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 20 výherních linií. Minimální sázka je 0,05 Kč a maximum je 50 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol a výhru dokonce násobí. Když v herním poli zastavíte tři symboly Bonus, vyhráváte až 500-ti násobek vsazené sumy. Za tři symboly Scatter v herním poli vyhrajete 1 volnou otočku.

Jaké jsou parametry výherního automatu Easter Eggs

Easter Eggs
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,05
Maximální sázka: 50
Maximální výhra: 328440
Výhernost: 96,75%

Prohlédněte si online slot Easter Eggs

Vyzkoušejte si automat Easter Eggs

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání výherního automatu Easter Eggs

Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 20 výherních možností. Jako každý moderní online automat i Easter Eggs umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 0,05 Kč a 50 Kč. Hraní na online automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Bonus, Wild a Scatter.

Vývoj tohoto online slotu byl proveden společností Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si zahrát automat Easter Eggs


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hodnocení online slotu Easter Eggs

Online slot Easter Eggs

Výherní Automat Easter Eggs na zkoušku. Tento automat má v nabídce online casino Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2