Online slot Eye of the Kraken

Eye of the Kraken se vzhledem řadí mezi moderní online sloty, jeho hlavním tématem je mořský svět. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online sázková kancelář Tipsportu. Slot Eye of the Kraken to je tři válce a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 0,2 až do 300 Kč nabízí až 8 výherních linií. Za každou výhrou následuje ještě Speciální hra. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Symbol Scatter 3x v hracím poli přinese 9x volné zatočení.

Online Slot Eye of the Kraken a jeho parametry

Eye of the Kraken
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,2
Maximální sázka: 300
Maximální výhra: 481980
Výhernost: 96,42%

Galerie výherního automatu Eye of the Kraken

Zkuste si zahrát na online slotu Eye of the Kraken

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání a hra na slotu Eye of the Kraken

Tři hrací řady v kombinaci se třemi válci na online výherním automatu Eye of the Kraken poskytnou až 8 výherních variant. Autospin jako klasická funkce vám i u výherního automatu Eye of the Kraken umožní využít rozpětí sázek od 0,2 až do 300 Kč na otočku. Zábava při hraní online automatu Eye of the Kraken je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Wild a Scatter.

Tvůrcem tohoto online výherního automatu je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Ve Kterém Casinu si zahrát na slotu Eye of the Kraken


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Známkujeme online výherní automat Eye of the Kraken

Online slot Eye of the Kraken

Eye of the Kraken online výherní automat k vyzkoušení. Tento online slot na vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1