Online slot Sizzling Spins

Výherní automat Sizzling Spins se funkčností řadí mezi klasické online sloty, jeho hlavním symbolovým tématem je jídlo. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v herně Tipsportu. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne slot Sizzling Spins. Za sázku v rozpětí od 0,2 až do 100 Kč nabídne až 243 výherních linií. Vaše výhra se může ještě zvýšit, protože následuje otočení zdarma. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit tři symboly Chilli, získáváte 12 otočení zdarma.

Souhrn parametrů online automatu Sizzling Spins

Sizzling Spins
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,2
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,49%

Koukněte se jak vypadá online výherní automat Sizzling Spins

Sizzling Spins online slot na zkoušku

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hra a ovládání online automatu Sizzling Spins

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 243 výherních variant. Jako každý klasický online slot i Sizzling Spins umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 0,2 Kč a 100 Kč. Překvapivé výhry mohou na slotu Sizzling Spins přinést také symboly Wild a Scatter.

Tento online slot je produktem společnosti Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Ve Kterém Online Casinu si zahrát na slotu Sizzling Spins


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Známkujeme online výherní automat Sizzling Spins

Online slot Sizzling Spins

Vyzkoušet si slot Sizzling Spins. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v online casinu Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1