Online slot Tome of Madness

Moderní výherní automaty reprezentuje slot Tome of Madness, který vás pobaví v tématu s upířími symboly. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport. Jde o slot s pěti válci a pěti hracími řadami, které nabízejí mnoho shlukových výherních linií. Minimální sázka je 0,1 Kč a maximum je 250 Kč. Z každou výhrou čeká ještě Bonusové kolo.

Parametry online automatu Tome of Madness

Tome of Madness
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 5
Minimální sázka: 0,1
Maximální sázka: 250
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,59%

Obrázky ze hry z online slotu Tome of Madness

Online Automat Tome of Madness na zkoušku

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Tome of Madness, jak ovládat?

Pět hracích řad v kombinaci s pěti válci na online automatu Tome of Madness poskytnou až mnoho shlukových výherních variant. Autospin jako klasická funkce vám i u online slotu Tome of Madness umožní využít rozpětí sázek od 0,1 až do 250 Kč na otočku.

Play’n GO je výrobcem tohoto online automatu

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Ve Kterém Online Casinu si zahrát na slotu Tome of Madness


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Náš názor na online výherní automat Tome of Madness

Online slot Tome of Madness

Tome of Madness online slot k vyzkoušení. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami casino Tipsportu.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2