Online slot Xmas Joker

Xmas Joker je výherní automat s vánočními symboly, jde tématem o klasický online výherní automat. Pobavte se hraním tohoto automatu v casinu Tipsport. Jde o slot se třemi válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 5 výherních linií. Minimální sázka je 0,5 Kč a maximum je 75 Kč. Symbol Joker 3x v hracím poli přinese 10x volné zatočení.

Parametry online výherního automatu Xmas Joker

Xmas Joker
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,5
Maximální sázka: 75
Maximální výhra: 451500
Výhernost: 96,98%

Screeny z online výherního automatu Xmas Joker

Online Výherní Automat Xmas Joker na zkoušku

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak na online automat Xmas Joker?

5 výherních linií na třemi válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí výherní automat Xmas Joker. Samozřejmě na online slotu Xmas Joker můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 0,5 až 75 Kč na jednu otáčku. Hraní na online slotu si můžete ještě více užít díky bonusové možnosti a Scatter.

Výrobcem je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zahrát online automat Xmas Joker


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hodnocení online slotu Xmas Joker

Online slot Xmas Joker

Xmas Joker výherní automat na zkoušku. Tento automat má v nabídce sázková kancelář Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2