Online výherní automat Baker’s Treat

Hlavním motivem výherního automatu Baker’s Treat je jídlo, jde o klasický online automat. Tento online slot na vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport. Slot Baker’s Treat nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 15 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 0,15 Kč a maximálně až 75 Kč. Každá výhra navíc spouští Speciální hru. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol.

Parametry online slotu Baker’s Treat

Baker’s Treat
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,15
Maximální sázka: 75
Maximální výhra: 375000
Výhernost: 96,03%

Screeny z online slotu Baker’s Treat

Vyzkoušet si slot Baker’s Treat

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání online výherního automatu Baker’s Treat

15 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí výherní automat Baker’s Treat. Baker’s Treat, což je klasický online výherní automat s možností sázky až do výše 75 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Baker’s Treat také díky symbolu Wild.

Vývoj tohoto online automatu byl proveden společností Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si zahrát automat Baker’s Treat


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hodnotíme online slot Baker’s Treat

Online výherní automat Baker’s Treat

Zkuste si automat Baker’s Treat. Pobavte se hraním tohoto automatu v casinu Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1