Online výherní automat Battle Royal

Battle Royal se vzhledem řadí mezi moderní online výherní automaty, jeho hlavním tématem jsou pohádky. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport. Online slot Battle Royal má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 20 výherních linií. Minimální sázka je 0,2 a maximum je 100 Kč. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Scatter, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 2x, vyhráváte až 5000x vsazenou sumu.

Parametry výherního automatu Battle Royal

Battle Royal
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,2
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,56%

Koukněte se na online automat Battle Royal

Online Automat Battle Royal na zkoušku

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak se hraje slot Battle Royal?

Výherních možností na online výherním automatu Battle Royal je celkem 20 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Na moderním online automatu Battle Royal můžete spustit auto-spin a vsadit od 0,2 Kč až do výše 100 Kč na jedno otočení. Výhry na online slotu Battle Royal vám mohou přinést také bonusové smyboly Wild a Scatter.

Play’n GO je výrobcem tohoto online automatu

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

U jaké sázkové kanceláře je možné si zahrát Battle Royal


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Naše hodnocení automatu Battle Royal

Online výherní automat Battle Royal

Battle Royal online výherní automat k vyzkoušení. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami casino Tipsportu.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.5