Online výherní automat Crystal Sun

Hlavním motivem online Automatu Crystal Sun je vesmír, jde o moderní výherní automat. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Tipsport. Slot Crystal Sun nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 10 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 0,1 Kč a maximálně až 100 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol a výhru dokonce násobí.

Crystal Sun – informace o online výherním automatu

Crystal Sun
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 400000
Výhernost: 96,60%

Obrázky ze hry z online slotu Crystal Sun

Otestovat online automat Crystal Sun

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak se hraje slot Crystal Sun?

Až 10 výherních možností nabízí online automat Crystal Sun na pěti válcích a třech herních řadách. Na moderním výherním automatu Crystal Sun můžete spustit auto-spin a vsadit od 0,1 Kč až do výše 100 Kč na jedno otočení. Hraní na online slotu si můžete ještě více užít díky bonusové možnosti Wild.

Providerem tohoto výherního automatu je firma Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde, ve kterém casinu, si zatočíte na automatu Crystal Sun


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hodnotíme online slot Crystal Sun

Online výherní automat Crystal Sun

Výherní Automat Crystal Sun k otestování. Tento online slot na vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.3