Online výherní automat Dragon Ship

Klasické online výherní automaty reprezentuje výherní slot Dragon Ship, který vás pobaví v tématu s vikingskými symboly. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu Tipsport. Slot Dragon Ship nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 15 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 0,05 Kč a maximálně až 37,5 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Zastavíte-li v herním poli tři symboly Bonus, získáváte až 150-ti násobek vaší sázky. Když se vám na herním poli zastaví 6x symbol WILD, získáváte 15 Free spinů.

Souhrn parametrů výherního automatu Dragon Ship

Dragon Ship
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,05
Maximální sázka: 37,5
Maximální výhra: 301200
Výhernost: 94,01%

Prohlédněte si online výherní automat Dragon Ship

Výherní Automat Dragon Ship k otestování

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Dragon Ship, jak ovládat?

Na online automatu Dragon Ship je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 15 výherních kombinací. Dragon Ship, což je klasický online slot s možností sázky až do výše 37,5 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Zábava při hraní výhernímho automatu Dragon Ship je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Bonus, Wild a Scatter.

Výherní Automat Dragon Ship pochází z dílny firmy Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si zahrát na online slotu Dragon Ship


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Naše známka pro online slot Dragon Ship

Online výherní automat Dragon Ship

Otestujte si online automat Dragon Ship. Pobavte se hraním tohoto automatu v online herně Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1