Online výherní automat Hugo’s Adventure

Výherní automat Hugo’s Adventure s pohádkovými symboly se řadí mezi moderní online automaty. Tento online slot na vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport. Hrací Automat Hugo’S Adventure má tři hrací řady a pět válců na kterých je 10 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 100 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Zastaví-li se 2x symbol Bonus v herním poli, získáváte až 5000-ti násobek sázky. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit tři symboly Scatter, získáváte 1 otočení zdarma.

Souhrn informací o online automatu Hugo’s Adventure

Hugo’s Adventure
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,56%

Obrázky ze hry z online výherního automatu Hugo’s Adventure

Zkuste si zahrát na výherním automatu Hugo’s Adventure

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak na online slot Hugo’s Adventure?

Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 10 výherních možností. Na moderním online výherním automatu Hugo’s Adventure můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do výše 100 Kč na jedno otočení. Nečekanou výhru mohou na automatu Hugo’s Adventure umožnit také symboly Bonus, Wild a Scatter.

Výrobcem je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si zahrát automat Hugo’s Adventure


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Naše hodnocení automatu Hugo’s Adventure

Online výherní automat Hugo’s Adventure

Vyzkoušet si slot Hugo’s Adventure. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2