Online výherní automat Imperial Opera

Online výherní automat Imperial Opera se symboly Číny se řadí mezi klasický online výherní automaty. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 20 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 200 Kč. Z každou výhrou čeká ještě Bonusové kolo. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol.

Souhrn parametrů online slotu Imperial Opera

Imperial Opera
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 200
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,50%

Galerie online slotu Imperial Opera

Online Výherní Automat Imperial Opera k otestování

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak se hraje slot Imperial Opera?

Výherních možností na online výherním automatu Imperial Opera je celkem 20 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Autospin jako klasická funkce vám i u online výherního automatu Imperial Opera umožní využít rozpětí sázek od 1 až do 200 Kč na otočku. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Imperial Opera můžete také díky symbolu Wild.

Play’n GO je výrobcem tohoto výherního automatu

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si zahrát na online slotu Imperial Opera


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Online Automat Imperial Opera a naše hodnocení

Online výherní automat Imperial Opera

Otestovat online automat Imperial Opera. Tento automat má v nabídce online sázková kancelář Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1