Online výherní automat Sweet 27

Sweet 27 se vzhledem řadí mezi klasické online automaty, jeho hlavním tématem je ovoce. Tento online slot na vás čeká v casinu Tipsport. Slot Sweet 27 nabídne tři válce a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 27 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 0,1 Kč a maximálně až 1000 Kč. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol.

Parametry online výherního automatu Sweet 27

Sweet 27
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,1
Maximální sázka: 1000
Maximální výhra: 175800
Výhernost: 96,10%

Koukněte se na online výherní automat Sweet 27

Výherní Automat Sweet 27 na zkoušku

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak na online slot Sweet 27?

Tři hrací řady v kombinaci se třemi válci na online slotu Sweet 27 poskytnou až 27 výherních variant. Na klasickém výherním automatu Sweet 27 můžete spustit auto-spin a vsadit od 0,1 Kč až do výše 1000 Kč na jedno otočení. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Sweet 27 můžete také díky symbolu Wild.

Providerem tohoto online slotu je firma Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zatočit na online slotu Sweet 27


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Známkujeme online slot Sweet 27

Online výherní automat Sweet 27

Otestujte si online automat Sweet 27. Tento online slot na vás čeká v casinu Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1