Online výherní automat The Sword and the Grail

Online výherní automat The Sword and the Grail se středověkými symboly se řadí mezi klasický online výherní automaty. Tento automat má v nabídce casino Tipsport. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 20 výherních linií. Minimální sázka je 0,1 Kč a maximum je 50 Kč. Každá výhra spouští Bonusové kolo. Slot nabízí i zástupný symbol Grál, který nahradí jakýkoliv symbol a výhru dokonce násobí. Sledujte symbol Swords objeví-li se v herním poli alespoň 3x, obdržíte 100x částku vaší sázky.

The Sword and the Grail – informace o online slotu

The Sword and the Grail
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,1
Maximální sázka: 50
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,53%

Galerie online výherního automatu The Sword and the Grail

Vyzkoušejte si automat The Sword and the Grail

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak se hraje automat The Sword and the Grail?

20 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online automat The Sword and the Grail. Klasický online automat The Sword and the Grail nabízí sázku až 50 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Dostat se k překvapivé výhře na automatu The Sword and the Grail můžete také díky symbolům Wild a Free-Spin.

Výherní Automat The Sword and the Grail vytvořila společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

The Sword and the Grail online automat, kde si zahrát


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Naše hodnocení automatu The Sword and the Grail

Online výherní automat The Sword and the Grail

Výherní Automat The Sword and the Grail k otestování. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Tipsportu.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1