Online výherní automat Wild Rails

Wild Rails se vzhledem řadí mezi klasické výherní automaty, jeho hlavním tématem je western. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Tipsport. Slot Wild Rails nabídne pět válců a na nich čtyři řady které dohromady poskytnou až 30 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 0,3 Kč a maximálně až 90 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Golden Train, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 3x, vyhráváte 10 otoček zdarma.

Wild Rails – informace o výherním automatu

Wild Rails
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 0,3
Maximální sázka: 90
Maximální výhra: 450000
Výhernost: 96,53%

Prohlédněte si online automat Wild Rails

Otestovat online automat Wild Rails

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání online slotu Wild Rails

Pět válců v kombinaci se čtyřmi řadami poskytnou až 30 výherních možností. Jako každý klasický online slot i Wild Rails umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 0,3 Kč a 90 Kč. Překvapivé výhry mohou na slotu Wild Rails přinést také symboly Wild a Scatter.

Tvůrcem tohoto online výherního automatu je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Wild Rails online výherní automat, kde si zahrát


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se nám líbil slot Wild Rails

Online výherní automat Wild Rails

Wild Rails online automat na zkoušku. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v casinu Tipsportu.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1