Výherní automat Aztec Idols

Online slot Aztec Idols se funkčností řadí mezi moderní online výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je antika. Tento online slot na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport. Automat Aztec Idols nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 15 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 0,02 Kč a maximálně až 15 Kč. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Zastavíte-li v herním poli tři symboly Bonus, získáváte až 150-ti násobek vaší sázky. Pokud se symbol Free Spins objeví v herním poli alespoň 3x, spouští se hra Free spinů, která vám dá 15 volných zatočení zdarma.

Výherní Automat Aztec Idols a jeho údaje

Aztec Idols
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,02
Maximální sázka: 15
Maximální výhra: 340880
Výhernost: 96,65%

Galerie online slotu Aztec Idols

Vyzkoušet si slot Aztec Idols

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání online slotu Aztec Idols

Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 15 výherních možností. Aztec Idols, což je moderní online slot s možností sázky až do výše 15 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Hraní na online slotu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Bonus, Wild a Free-Spin.

Tento výherní automat byl vytvořen společností Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Aztec Idols online slot, kde si zahrát


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Naše známka pro online automat Aztec Idols

Výherní automat Aztec Idols

Aztec Idols výherní automat k vyzkoušení. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u sázkové kanceláře Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.7