Výherní automat Aztec Warrior Princess

Hlavním motivem výherního automatu Aztec Warrior Princess je antika, jde o moderní výherní automat. Pobavte se hraním tohoto automatu v casinu Tipsport. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 20 výherních linií. Minimální sázka je 0,02 Kč a maximum je 20 Kč. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Pokud zastavíte v herním poli 3x symbol Bonus, vyhrajete až 1000x hodnotu vašeho vkladu.

Souhrn informací o výherním automatu Aztec Warrior Princess

Aztec Warrior Princess
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,02
Maximální sázka: 20
Maximální výhra: 213150
Výhernost: 96,08%

Prohlédněte si výherní automat Aztec Warrior Princess

Otestujte si online automat Aztec Warrior Princess

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání online slotu Aztec Warrior Princess

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na výherním automatu Aztec Warrior Princess poskytnou až 20 výherních variant. Jako každý moderní online automat i Aztec Warrior Princess umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 0,02 Kč a 20 Kč. K velmi vysoké výhře se na automatu Aztec Warrior Princess můžete dopracovat také díky symbolům Bonus a Wild.

Providerem tohoto výherního automatu je firma Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde, ve kterém casinu, si zatočíte na automatu Aztec Warrior Princess


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hodnocení online slotu Aztec Warrior Princess

Výherní automat Aztec Warrior Princess

Aztec Warrior Princess online výherní automat na zkoušku. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.4