Výherní automat Cash Vandal

Online slot Cash Vandal se funkčností řadí mezi moderní online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je ovoce. Tento online slot na vás čeká v casinu Tipsport. 10 výherních linií na čtyř válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 0,1 až do 100 Kč. Výhra vám spustí Bonusové kolo. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Když se vám na herním poli zastaví 1x symbol Scatter, získáváte 1 Free spin.

Informace o online automatu Cash Vandal

Cash Vandal
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 4
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,47%

Online Slot Cash Vandal – podívejte se na něj

Výherní Automat Cash Vandal k otestování

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání a hra na automatu Cash Vandal

Na online automatu Cash Vandal jsou čtyři válce a tři herní řady, které nabízejí až 10 výherních kombinací. Samozřejmě na výherním automatu Cash Vandal můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 0,1 až 100 Kč na jednu otáčku. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Cash Vandal také díky symbolům Wild a Scatter.

Tento výherní automat byl vytvořen společností Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde je možné si zahrát slot Cash Vandal


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak my hodnotíme automat Cash Vandal

Výherní automat Cash Vandal

Vyzkoušejte si automat Cash Vandal. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v herně Tipsportu.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.0