Výherní automat Contact

Moderní výherní automat Contact jehož hlavním motivem jsou antika. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport. Mnoho Shlukových výherních linií na pěti válcích a sedmi hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 0,2 až do 300 Kč. Vaše výhra se může ještě zvýšit, protože následuje otočení zdarma. Z každou výhrou čeká ještě Bonusové kolo.

Souhrn informací o online slotu Contact

Contact
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 7
Minimální sázka: 0,2
Maximální sázka: 300
Maximální výhra: 455250
Výhernost: 96,55%

Prohlédněte si online slot Contact

Vyzkoušejte si automat Contact

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání a hra na automatu Contact

Sedm hracích řad v kombinaci s pěti válci na online výherním automatu Contact poskytnou až mnoho shlukových výherních variant. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u výherního automatu Contact umožní nastavit rozpětí sázky 0,2 až 300 Kč na otočku.

Tento výherní automat byl vytvořen společností Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Online Výherní Automat Contact, kde si zahrát


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak my hodnotíme automat Contact

Výherní automat Contact

Zkuste si automat Contact. Tento automat má v nabídce sázková kancelář Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.3