Výherní automat Fire Joker

Online výherní automat Fire Joker s ovocnými symboly se řadí mezi moderní online sloty. Pobavte se hraním tohoto automatu v online herně Tipsport. Automat Fire Joker to je tři válce a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 1 až do 100 Kč nabízí až 5 výherních linií. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol JOKER, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol.

Jaké jsou parametry online výherního automatu Fire Joker

Fire Joker
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 400000
Výhernost: 96,15%

Galerie výherního automatu Fire Joker

Otestujte si online výherní automat Fire Joker

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hra a ovládání online výherního automatu Fire Joker

Na online výherním automatu Fire Joker jsou tři válce a tři herní řady, které nabízejí až 5 výherních kombinací. Na moderním výherním automatu Fire Joker můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do výše 100 Kč na jedno otočení. Výhry na online automatu Fire Joker vám může přinést také bonusový smybol Wild.

Online Automat Fire Joker vytvořila společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde, ve kterém casinu, si zatočíte na automatu Fire Joker


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se nám líbil slot Fire Joker

Výherní automat Fire Joker

Fire Joker výherní automat na zkoušku. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
5.0